Soleil Toujours

O marce

Inspiracją do założenia Soleil Toujours jest moje bezkompromisowe przekonanie, że możemy mieć wszystko – wyjątkową ochronę przed słońcem, która odmładza i uzupełnia. Jako matka trójki dzieci, coraz bardziej zdawałam sobie sprawę ze szkodliwych składników kremów przeciwsłonecznych – parabenów, oksybenzonu, palmitynianu retinylu.

Chciałam zrewolucjonizować sposób, w jaki myślimy o filtrze przeciwsłonecznym – wprowadzając nowoczesny „glamour” do wyjątkowych produktów wysokiej jakości. Z Soleil stworzyłam nowatorskie preparaty, składające się z najlepszych, najbezpieczniejszych, naturalnych i ekologicznych składników na świecie.

Młodzieńcza i zdrowa skóra zaczyna się od pielęgnacji przeciwsłonecznej. Żaden inny produkt do pielęgnacji przeciwstarzeniowej skóry nie może jej chronić przed jednym szkodliwym czynnikiem, który istnieje w naszym życiu przez 365 dni w roku – słońcem. Szacuje się, że 80 procent przedwczesnego starzenia się wynika z ekspozycji na słońce. Dzięki Soleil możesz teraz mieć to wszystko: szerokie spektrum ochrony UV w połączeniu z wzbogacającymi przeciwutleniaczami i aktywnymi środkami przeciwstarzeniowymi.

Nadszedł czas, by przywrócić piękno i urok naszej codziennej pielęgnacji słońca. Soleil ma sprawić, że poczujesz się silny i pewny siebie we własnej skórze. Mamy nadzieję, że dołączysz do nas!