Mauli

O marce

Mauli to niezależna firma z pasją tworząca naturalne i organiczne mieszanki działające na nasze zdrowie i zmysły. Inspirowane są one wiodącymi naukowymi zasadami ajurwedyjskimi i wyczuciem brytyjskiego wyrafinowania. Ich formuły powstają w Anglii. Wiodącą zasada jest stworzenie jak najlepszych mieszanek i jak z najlepszych składników, bogatych w substancje aktywne, które maja działanie lecznicze i odmładzające a także piękne zapachy działające na nasze zmysły tak aby uspokoić i wprowadzić równowagę. Założycielami Mauli jest brytyjskie małżeństwo Anita i Bittu Kaushal. Wydarzenie, które zmieniło ich życie doprowadziło ich do odbycia pielgrzymki do ich ojczyzny Indii i to tutaj
ponownie odkryli uzdrawiającą moc naturalnych ziół i holistycznych tradycji Indii. Para była tak zafascynowana pismami wedyjskimi że Anita studiowała zdrowie i odżywianie ajurwedyjskie, a Bittu pogłębiał swoją wiedzę pod przewodnictwem ojca; lekarza ajurwedyjskiego. Mauli to święto miłości, natury, tradycji i wszystkiego, co sprawia, że życie ma sens i jest godne uhonorowania. Święta czerwona nić zwana „mauli” stanowi integralną część rytuałów błogosławieństwa Indii. Jest przekazywany znajomym i rodzinie jako symbol ochrony, połączenia i dobrego samopoczucia.
Wszystkie produkty Mauli są naturalne i / lub organiczne i naturalnie wolne od syntetycznych zapachów, parabenów, olejów mineralnych, palmy olej, silikony, siarczany, glikol propylenowy, ftalany, GMO, PEG, TEA i DEA. Nigdy nie testowany na zwierzętach. Starannie zapakowane w opakowania nadające się do recyklingu i wielokrotnego użytku.