Goldfaden MD

O marce

Założyciel marki Goldfaden MD, dr Gary Goldfaden, słynie z zamiłowania do odpowiedniej pielęgnacji skóry, dobrego samopoczucia i zdrowego stylu życia. Jest dermatologiem od ponad 40 lat. Zainspirowany doświadczeniami w pracy opracował innowacyjne i zaawansowane technologicznie rozwiązania produktów do pielęgnacji skóry, które zapewniają wspaniałe rezultaty, są dobrze tolerowane nawet przez osoby o wrażliwej skórze.

Wysoce skuteczne produkty, dostępne bez recepty rozwiązania do pielęgnacji skóry wykorzystują najnowocześniejsze technologie z aktywnymi komórkami i substancjami roślinnymi bogatymi w przeciwutleniacze.

Stwierdzono, że wiele składników syntetycznych powoduje podrażnienia skóry i może powodować długotrwałe szkodliwe skutki. Wszystkie produkty Goldfaden MD są wykonane bez syntetycznych składników. Głównym celem tej marki jest tworzenie bezpiecznych, ale skutecznych produktów, które wykorzystują najskuteczniejsze i najbardziej innowacyjne składniki pochodzenia naturalnego, ukierunkowane na jak najlepsze wyniki.