_Faace

O marce

Żyjemy w prostym stylu „to jest to, czym jest”, ale gdzieś po drodze pielęgnacja skóry się skomplikowała. Zaczęliśmy rozmawiać o typie, wieku i pochodzeniu etnicznym, co doprowadziło do segregacji skóry. Faace jest tutaj, aby zmienić dialog. Aby przełączyć rozmowę. Aby zapewnić rozwiązanie dla skóry, która została zniszczona przez życie.

Zmęczenie, pora miesiąca, niepokój, przepracowanie, nadmierna analiza, brak snu; jak to nazwać, robimy wszelkiego rodzaju autodestrukcje naszej skóry. Ale nie jesteśmy tutaj, aby cię krytykować. Życie przeszkadza dobrym nawykom i to jest w porządku. Słyszymy cię. Słyszymy Cię również, gdy opisujesz swoją skórę, więc to jest to, ale o to chodzi. Nie możesz nam powiedzieć, że nie mówimy tym samym językiem. Ale co gorsza, kiedy jesteś wyczerpany lub wyglądasz na wypalonego, kto ma energię na przestudiowanie listy składników lub budżet (i czas) na wizytę u dermatologa?

Faace jest tutaj.Nie musisz o niczym myśleć, ponieważ nasze produkty robią to za Ciebie. 5 minut, 20 minut lub w nocy, nasze trzy maski są nieskomplikowane, wszechstronne i nastawione na wyniki. Używając naturalnych składników aktywnych, aby zapewnić rozwiązania i niezrównane wrażenia sensoryczne, Faace jest wszechstronną i niedrogą odpowiedzią na każdą sytuację skóry. Opakowaniu nadające się do recyklingu, nie zawiera pudełek i celofanu. Za każdą zakupioną maskę Faace przekażemy również darowiznę na rzecz Hey Girls. Wstrzykiwanie życia i miłości z powrotem w twoją skórę i duszę, teraz nazywamy to dumną faace.