Anne Semonin

O marce

Luksusowa, francuska marka kosmetyczna która została założona przez Anne Semonin w 1985 roku. Jej głównym konceptem było SPA. Obecnie Anne Semonin posiada 200 SPAs na całym świecie z pełnym asortymentem produktów i zabiegów dopasowanych do każdego klienta z osobna.
Główne założenie marki Anne Semonin mówi ze każdy posiada inna cerę, która pod wpływem zmian środowiska, hormonów, stresu czy codziennego życia zmienia się nieustannie. Produkty Anne Semonin zawierają ekskluzywne I unikatowe składniki. Olejki eteryczne wzmocnione pierwiastkami śladowymi tworzą potężny koktajl aktywnych składników, które przenikają przez najgłębsze warstwy skóry, pomagając jej usunąć toksyny i szybko się zregenerować. Skóra wygląda na odmłodzoną, świeżą i promienną. Marka ta nie tylko dba o skórę, ale również o środowisko. Używają małą ilość środków konserwujących i chemicznych tylko w celu zagwarantowania stabilności poszczególnych składników.
Do produkcji kosmetyków Anne Semonin używa opakowań nadających się do recyklingu i kładzie nacisk na procesy produkcyjne, które w pełni szanują środowisko. Produkty Anne Semonin nigdy nie są testowane na zwierzętach.